Hakkımızda

Park Drinks

Garipoğlu Şirketler Grubu olarak ilk üretimimize 1997 yılında Romanya’da başladık. Kurulduğumuz günden bu yana hep daha iyisini üreten bir kalite anlayışına sahip olduk. Hedeflerimiz arasında küresel ölçekte değişim yaratma vizyonunu benimseyerek, faaliyet gösterdiğimiz her ülkede yarattığımız istihdam olanakları ile de bulunduğumuz ülke ekonomisine önemli katkılar sağladık. Garipoğlu Şirketler Grubu bünyesindeki Istanblue Vodka, Burgaz Rakı ve Marmara Bira markalarıyla kısa sürede zirvede yerimizi aldık.

 

20 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimimizi her daim dinamik tutarak yeniliğe açık olma felsefesi ile hiç durmadan çalışmaya ve üretmeye devam ettik. Ve 20 yıllık tecrübemizle 2005 yılında merkez ofisi İstanbul’da yer alan Park Drinks firmasını ve ertesi yılda Çerkezköy’de fabrikamızı kurarak, Pera Bira ardından da Zıkkımm Bira markalarını ortaya çıkardık ve böylelikle Türkiye’de ilk butik bira üretimini başlatmış olduk.

Vizyonumuz ve sürdürülebilir kalite hedefimız ile doğru orantıda yılda 100.0000 hektolitre kapasiteyle bira üretimi yapmaktayız. Bira üretiminin yanı sıra enerji içeceği üretimi de yaparak Royce Energy ve Blue Evolution markalarıyla kısa sürede 50 ülkeye ihracat yapan bir marka haline geldik.

 

Yenilikçi misyonumuzla ilerlediğimiz bu yolda ürün yelpazemizi ağır alkollerle genişletmeye karar verdik. 2016 yılında Gürcistan’da kurduğumuz, yılda 52 milyon hektolitre kapasiteye sahip fabrikamızda bugün vodka, cin, tekila, rakı gibi ağır alkol üretimi yapılmaktadır. Kosmos Vodka, Royce Vodka, Beetliq Gin, Rakish markaları başta olmak üzere Park Drinks olarak günümüzde Türkiye’de ve Gürcistan’da toplam 16 marka ile tüketicilerin talep ve beklentilerini öncelikli tutarak üretim yapmakta ve her geçen gün artan tecrübemizle ürün ve marka çeşidimizi de arttırmaya devam etmekteyiz.