Misyonumuz

Misyonumuz

Kuruluşumuzdan bu yana geçen yirmi yıl içinde güçlü kurumsal yetkinliklerimizi öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla desteklemektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

En iyi hizmeti sunmak ve saygınlığımızı gelecek nesillere aktarmaktır.

Bu yolda ilerlerken

Bu yolda ilerlerken

ilke olarak kabul ettiğimiz değerler; Güven, topluma ve çevreye karşı duyarlılık, tutarlı ürünler ve istikrarlı yüksek kalitedir.

Park Drinks

Garipoğlu Şirketler Grubu olarak ilk üretimimize 1997 yılında Romanya’da başladık. Kurulduğumuz günden bu yana hep daha iyisini üreten bir kalite anlayışına sahip olduk. Hedeflerimiz arasında küresel ölçekte değişim yaratma vizyonunu benimseyerek, faaliyet gösterdiğimiz her ülkede yarattığımız istihdam olanakları ile de bulunduğumuz ülke ekonomisine önemli katkılar sağladık. Garipoğlu Şirketler Grubu bünyesindeki Istanblue Vodka, Burgaz Rakı ve Marmara Bira markalarıyla kısa sürede zirvede yerimizi aldık.

 

20 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimimizi her daim dinamik tutarak yeniliğe açık olma felsefesi ile hiç durmadan çalışmaya ve üretmeye devam ettik. Ve 20 yıllık tecrübemizle 2005 yılında merkez ofisi İstanbul’da yer alan Park Drinks firmasını ve ertesi yılda Çerkezköy’de fabrikamızı kurarak, Pera Bira ardından da Zıkkımm Bira markalarını ortaya çıkardık ve böylelikle Türkiye’de ilk butik bira üretimini başlatmış olduk.

52.000.000 LİTRE / YIL
ÜRETİM KAPASİTESİ

BENZERSIZ ÜRETİM
TEKNOLOJİSİ

ÜSTÜN
KALİTE